خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

ساخت فرفره ی کاغذی

  ساخت فرفره کاغذی فانتزیخودکار

  ساخت فرفره جدید (1) اطمینان داریم که همه ی دوستان سایت نازک روش ساخت فرفره های کاغذی را می دانند . در این پست قصد داریم که روش ساخت یک فرفره کاغذی فانتزی و زیبا مناسب جشن ها و بازی های کودکانه را به شما آموزش دهیم .

   

   

   

   

  برای ساخت این فرفره فانتزی زیبا به دو کاغذ مربع شکل هم اندازه نیاز دارید . برای این که زیبایی کارتان بیشتر به چشم بیاید بهتر است از دو رنگ متفاوت برای این کار استفاده کنید .

  ساخت فرفره جدید (2)

  ابتدا مرکز مربع را مشخص کنید . قطرها را رسم کنید و سپس با استفاده از گونیا خط هایی روی قطرها رسم کنید که زاویه ی نود درجه با آن بسازد . اندازه ی خط های ذکر شده باید به یک اندازه باشد . سپس خطوط مشخص شده را برش بزنید .

  با کاغذ" src="http://nazak.ir/wp-content/uploads/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%81%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF.jpg" alt="ساخت فرفره جدید" width="300" height="296" />

  کاغذ دوم را فقط روی قطرها و هم اندازه با قطرها ی برش خورده ی برگه اول برش بزنید و مانند تصویر بالا روی برگه ی اول بگذارید .

  ساخت فرفره جدید (1)

  حالا از یک گوشه شروع کنید و برگه ها را به سمت مرکز بیاورید و تا انتها این کار را انجام دهید و سپس سوزن زده و به جسمی مثل پاکن مداد وصل کنید .

  این فرفره را به کودکتان بسپارید تا با دویدن و چرخیدن منحصر به فرد آن لذت بازی کردن را در کودکی زودگذرش تجربه کند . همچنین از این فرفره برای تزیین میز تولد ، تزیینات جشن های کودکانه و جشن های ایام خاص مثل جشن روز معلم ، جشن روز ۲۲ بهمن ، جشن شکوفه ها و … استفاده کنید . حداقل زمان لازم برای ساخت این فرفره ۳ دقیقه است .


  این مطلب تا کنون 41 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : فرفره ,ساخت ,قطرها ,اندازه ,برگه ,کاغذی ,استفاده کنید ,برای ساخت ,فرفره کاغذی ,ساخت فرفره ,
  ساخت فرفره ی کاغذی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر